ابعاد چوب پلاست

ابعاد چوب پلاست

ابعاد چوب پلاست بسیار متغیر است این ابعاد بنا به تقاضای ساختمان سازی و سازندگان در ابعاد و شکل های مختلفی موجود می باشد پرمصرف‌ترین این ابعاد پروفیل های چوب پلاستیک دکینگ یا دک که عرض ۱۴ و ۱۵ با ضخامت ۲/۵ سانتی متر دارند می باشد که در انواع مختلف کفپوش های رستوران ها، پل ها، محوطه های مختلف، آلاچیق ها، کفپوش روف گاردن، کفپوش تراس و بالکن و موارد مختلف استفاده می شود.

همچنین از پروفیل ۷×۲.۵ و ۷×۱ نیز به عنوان پرکاربردترین نوع این پروفیل در زمینه تولید کفپوش تایل و ساخت نیمکت و موارد مختلف دیگر میتوان نام برد امروزه با پیشرفت تکنولوژی طراحی های مدرن و جدید هر روز از این محصول بسته به نیاز تولید و روانه بازار می شود.

***********

اگر قصد خرید یا سوالی در رابطه با چوب پلاست دارید با مشاورین چوبین پلاست با شماره های همراه: 09912076620 09120893253 در ارتباط باشید.

***********

آیا محصول چوب پلاست در ابعاد بزرگ وجود دارد؟ به صورت کلی خیر این محصول به صورت توخالی تا عرض ۶۰ سانتیمتر موجود است.

آیا چوب پلاست ضخامت های توپر نیز دارد؟ در رابطه با این سوال باید بگوییم بله ضخامت چوب پلاست های توپر عبارتند از ۱۲ میلیمتر ۱۳ میلیمتر ۲۵ میلیمتر همچنین عرض این پروفیلهای چوب پلاست نیز با یکدیگر تفاوت دارند.

کامپوزیت چوب پلاست که به اختصار wpc خوانده می شود از زمره مواد نوظهور است که تجارت آن در زمینه های مختلف خصوصاً چوب و مصالح کف سازی بسیار رونق پیدا کرده از جمله کاربردهای این کامپوزیت می‌توان به استفاده در پنجره سازی، حصار و پرچین، کفپوش اشاره کرد.

این کامپوزیت به منظور ارزیابی و کارایی استانداردهای astm را استفاده می کند که بر اساس این استانداردها این محصول از نظر کیفیت، کارایی و موارد مختلف بررسی می شود.

ضخامت چوب پلاست – ابعاد چوب پلاست

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.