نرده چوب پلاست

نرده نرده نرده نرده نرده نرده نرده نرده نرده

 

نرده

نرده وسیله ای است که طراحی شده است تا دست برای پایدار سازی یا فراهم آوری یک تکیه گاه آن را بگیرد. نرده‌ های راه پله عموماً برای بالا رفتن یا پایین آمدن از پلکان ها و پله برقی ها به منظور پیشگیری از سقوط صدمه زننده به کار می‌روند. نرده‌ های پله را نوعاً با استفاده از تیر یا با اتصال مستقیم به دیوار محکم می‌کنند.
جان پناه به سبک های مختلفی قابلیت اجرا دارد. و به تناسب اجرای هر مدل زیبایی و مقاومت مختلفی را دارا خواهد بود.

شما می‌توانید از نرده چوب پلاست برای مواردی همچون دیوار سبز، پرچین باغ ها، نرده بالکن، نرده گابیون، راهرو و دیوار جدا کننده استفاده کنید.

نرده چوب پلاست به نرده چوبی نیز معروف است امروزه یکی از پر کاربردترین محصولات دکوراسیونی داخلی و طراحی فضای باز هم‌این نرده چوب پلاستیک است همانطور که مشخص است نرده های چوب پلاستیک بسیار مرغوب تر از چوب هستند کیفیت بهتری دارند و دوام شان بالاتر است، ویژگی های چوب و پلاستیک به صورت همزمان در این محصول به کار رفته که آن را یک محصول عالی برای نرده تبدیل کرده است یکی از ویژگی های این محصول طول عمر بالای آن است با توجه به این مزیت پس از سالها به شکل اولیه باقی می ماند و تغییر شکل نمی دهد، این نرده بسیار شبیه چوب است و می‌تواند به راحتی با انواع محیطهای چوبی تطبیق پذیرد، از این محصول پر کاربرد می توان جهت حصار کشی باغ و باغچه، تعیین محدوده ویلا یا منزل مسکونی، طراحی فضای بیرونی آپارتمان و همچنین در داخل آپارتمان نیز استفاده کرد.

نرده چوب پلاستیک

این محصول یکی از المان های اصلی جهت محوطه سازی است و تاثیر بسیار زیادی در زیباسازی فضا دارد گزینه‌ی مناسبی برای استفاده به عنوان جان پناه در منازل یا ویلا نیز می باشد و در دکوراسیون داخلی جایگاه خاصی دارد همچنین این محصول میتواند با دیگر المان ها مانند مبلمان، کفپوش های چوبی ست شود.

قیمت نرده چوب پلاستیک

قیمت نرده چوب پلاستیک با توجه به متراژ، مساحت، ارتفاع نرده ها و البته نوع طراحی می تواند متغیر باشد به همین دلیل اگر قصد دارید مناسب ترین قیمت جهت خرید نرده چوبی را به دست بیاورید بهتر از همین حالا با متخصصین و مشاورین چوبین پلاست تماس بگیرید.