کف پوش چوب پلاست

کف پوش چوب پلاست

پر کاربردترین استفاده چوب پلاست مصرف آن به عنوان کف پوش می باشد. به خصوص در روف گاردن و محوطه دور استخر.

برای استفاده چوب پلاست به عنوان کف پوش ابتدا باید روی یک سطح صاف بر خلاف جهتی که قرار هست چوب پلاست نصب شود. با قوطی آهن 40 * 40 شاسی کشی آهنی به فواصل 25 سانتیمتر انجام شود. و بعد از زدن ضد زنگ بر روی آن پروفیل های چوب پلاست با بست T روی آهن پیچ می شوند.

در نهایت بست T بین هر دو شاخه 5 میلیمتر فاصله ایجاد می کند. که این فاصله به متریال چوب پلاست جای ابساط و انقباض می دهد. و از تاب برداشتن و شکم دادن محصول جلوگیری می کند. و همچنین اگر برف و باران بیاید و یا آب روی متریال ریخته شود به راحتی از بین این فاصله عبور می کند. و با توجه به شیب بندی به سمت کف شور هدایت می شود و مشکلی به وجود نمی آید.

کفپوش های چوب پلاستیک

کفپوش های چوب پلاستیک یکی از چشمگیر ترین و جذاب ترین المان های کاربردی از این نوع محصول هستند که می توانند فضای متفاوت و جذابی را برای انواع مکانهای مختلف ایجاد کنند از این محصول میتوان در بالکن، مراکز خرید، رستوران ها و کافی شاپ ها و انواع اسکله، استخر، بام استفاده کرد.

این محصول از عناصری به شمار می آید که در طراحی های روز دنیا کاربرد بسیار دارد مزایای بسیاری برای کفپوش چوب پلاستیک وجود دارد که یکی از مهمترین آنها حفظ ظاهر محصول با توجه به تردد بالا در محیط های پر رفت و آمد است بنابراین می توانیم بگوییم این کفپوش ها برای مسیرها و محیط‌های شلوغ بسیار مناسب هستند و می‌تواند مقاومت بسیار خوبی در برابر این موارد نشان بدهند از همین رو برای مکانهای تجاری، اداری و عمومی به راحتی قابل استفاده اند.

مزایای کفپوش ها

این کفپوش ها دوام بسیار بالایی دارند و برای بیشترین دوام و استحکام طراحی شده اند در برابر رنگ پریدگی، لک شدن، خراشیده شدن، کپک‌زدن مقاومت بالایی دارند و دچار پوسیدگی، ترک خوردگی و خمیدگی نمی شوند همچنین در برابر حشرات و آتش نیز بسیار مستحکم اند و ایمنی را افزایش می دهند، تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارند و نیازی نیست که هزینه های گزافی برای تعمیر دوباره آنها هزینه کنید تمیز کردن دوره آن فقط با آب و صابون برای حفظ ثبات و زیبایی کافی است همچنین این محصول حتی با آلودگی هوا نیز آسیب نمی بیند و ظاهر آن درست مانند روز اول خواهد بود.

این محصول به شما این امکان را می‌دهد که فضای بیرونی را تغییر دهید و محیط گرم و صمیمی ایجاد کنید آن ها را می توانید در پشت‌بام‌، حیاط، دور استخر، بالکن‌و موارد دیگر استفاده کنید کفپوش های چوب پلاستیک بسیار با کیفیت هستند و عمر بالایی دارند.

محیط باز و کفپوش مناسب

اگر به دنبال محصولی مقاوم برای استفاده در محیط باز هستید کفپوش های چوب پلاستیک گزینه های بسیار مناسب هستند شما میتوانید از این پروفیل برای انواع محیط های بیرونی که رفت و آمد زیادی روی آنها شکل می‌گیرد استفاده کنید این کفپوش ها امروزه طرفداران بسیاری دارد و خوشبختانه از لحاظ ظاهری نیز شبیه به چوب طبیعی است علت این امر نیز استفاده از چوب طبیعی در مواد اولیه این محصول می باشد.

قیمت کفپوش های چوبی

همچنین قیمت کفپوش های چوبی از آیتم های اصلی در خرید این محصول است به همین علت بر حسب متراژ مساحت نوع طراحی و پروفیل انتخاب‌شده قیمت می‌تواند متفاوت باشد برای اینکه در رابطه با قیمت کفپوش ها اطلاعات کسب کنید پیشنهاد می کنیم با مشاورین و متخصصین چون پلاست در تماس باشید.