موارد استفاده فلاورباکس

موارد استفاده فلاورباکس

موارد استفاده فلاورباکس

همانطور که می دانید فلاورباکس ها جعبه های گل هستند و موارد استفاده فلاور باکس چوب پلاست در زیبا کردن محیط بسیار زیاد است از این فلاورباکس ها برای احیای محیط های شهری ایجاد فضاهای سبز متمایز و البته در پیاده روها استفاده های فراوان می شود همچنین از دیگر انواع آن ها برای کاهش بستری ارتفاع دیواره ها و جداره ها استفاده می شود فلاورباکس ها یکی از عناصر شکل دهنده و زیبا کننده هستند که می‌توانند در کنار مبلمان شهری فضایی بسیار جذاب بسازند.

***********

اگر قصد خرید یا سوالی در رابطه با چوب پلاست دارید با مشاورین چوبین پلاست با شماره های همراه: 09912076620 09120893253 در ارتباط باشید.

***********

موارد استفاده فلاور باکس
موارد استفاده فلاور باکس

ایجاد آرامش ذهنی

فلاورباکس ها اگر به درستی استفاده شوند می توانند موجب آرامش ذهنی شوند این المان های شهری علاوه بر خصوصیات و ویژگی‌هایی که در مقاله های مرتبط با آن توضیح دادیم سهم بسیار بزرگی در ایجاد حس آرامش و سلامت روحی و ذهنی افراد دارد همچنین باعث سرگرمی و لذت بردن بیشتر افراد شود و به طور کلی می‌توان گفت که فلاورباکس ها کمک می کند که افراد جامعه بیشتر از فضاهای عمومی برای نشستن استفاده کنند.

باید بگویم که از این فلاورباکس ها در محیط حیاط خانه نیز می توانید استفاده کنید از کار برد دیگر آنها در روف گاردن ها و تراس ها میباشد برای محوطه سازی باغ و باغچه خود نیز می توانید از این باکس ها استفاده کنید.

این گلدان های چوبی می توانند کاملا متصل به نمای ساختمان، تراس گاردن ها و حتی روف گاردن ها باشند می توان آنها را سوار بر نرده‌ها کرد و یا از انواع مدلهای مختلف آن به صورت آویز ای استفاده کرد همچنین شاید دیده باشید در کنار نیمکت و مبلمان شهری از این عناصر به صورت متصل به آنها نیز استفاده می‌شود اگر فلاورباکس ها را به عنوان یک جداره شهری در نظر بگیریم می‌توانیم بگوییم که آنها محیط پیرامونمان را بسیار زیباتر می کنند.

ویژگی سازه های مورد استفاده در کنار فلاورباکس ها
ویژگی سازه های مورد استفاده در کنار فلاورباکس ها

ویژگی سازه های مورد استفاده در کنار فلاورباکس ها

در کنار فلاورباکس ها از سازه‌های مخصوصی استفاده می‌شود سازه‌هایی که می‌تواند این فلاورباکس ها را در کنار مبلمان شهری روی تراس ها و روی روف گاردن محکم کند این سازه ها باید به گونه ای طراحی شود که امکان استفاده در شرایط مختلف را داشته باشد به همین دلیل پیشنهاد می کنیم قبل از اجرای لباس حتماً از مشاوره پشتیبانان ما استفاده کنید.

کاربرد فلاورباکس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.